Safe and Drug Free

Rozpoczęliśmy realizację projektu UE „Safe and Drug Free” w styczniu 2024 r. w ramach programu Erasmus +. Projekt jest skierowany do nauczycieli, edukatorów, osób pracujących z młodzieżą. Celem projektu jest stworzenie interaktywnego, aktualnego programu edukacyjnego do pracy z młodzieżą, która jest zagrożona popadnięciem w uzależnienie od narkotyków i substancji psychoaktywnych. 

W ramach projektu odbędą się BEZPŁATNE warsztaty:

  • Warsztat nr 1. „Zdrowie fizyczne a wpływ narkotyków” – 04.06.2024 
  • Warsztat nr 2. „Zdrowie psychiczne i życie społeczne a wpływ narkotyków” – 11.06.2024

Celem warsztatów jest edukacja nauczycieli, edukatorów, osób pracujących z młodzieżą oraz sprawdzenie skuteczności naszego programu. Państwa udział oraz opinia po warsztatach pozwoli udoskonalić program.

Warsztaty będą odbywać się w godzinach 16:00-19:00 przy ulicy Sienkiewicza 55 w Łodzi. Jeśli podane terminy nie są dla Państwa dogodne, będzie można zaznaczyć swoje sugestie w ankiecie.

Warsztaty są bezpłatne, kolejność zgłoszeń decyduje o zarezerwowanym miejscu na warsztatach. Osoby przyjęte na warsztaty zostaną poinformowane o tym drogą mailową. Liczba miejsc jest ograniczona. 

W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu +48 605 420 320 lub adresem e-mail office@cre-active.org.pl

LINK DO ZAPISÓW PRZEZ ANKIETĘ: https://forms.gle/RJpM4BDac6Rv4afu9